Skip survey header

Čo chcú ITčkári/ky 2021

Lepšia cesta za skvelou prácou v IT

robime.it pomáha ľuďom odborne a kariérne rásť. Chceme to robiť ešte lepšie, a preto chceme poznať aj tento rok tvoj názor Zároveň motivujeme firmy, aby tvorili lepšie podmienky pre nás, ITčárov a ITčkárky. Anketa má tiež za cieľ mapovať ako sa mení vplyv pandémie COVID-19 na ITčkárov/ky a IT firmy.

Ak chceš prispieť ku zmene, ku zlepšeniu služieb v oblasti zamestnávania pre budúcnosť svoju, aj svojich kamarátov, neváhaj a vyplň tento dotazník. Vyplnenie dotazníka cca 20+ minút. V roku 2020 sa do ankety zapojilo viac ako 700 ITčkárov/riek.Vyplnením dotazníka sa dostaneš do žrebovania o slúchadlá:

::: APPLE AIRPODS PRO :::   alebo   ::: SONY WH-1000XM4 :::

APPLE Airpods PRO
In-ear headphones - Bluetooth Wireless - Active Noise Cancellation - Transparency mode - Adaptive EQ - Charge wirelessly - 24 hours of battery life - Viac

SONY WH-1000XM4
Closed headphones - HD Noise-Canceling  - Bluetooth Wireless - Atmospheric Pressure optimization - Adaptive Sound Control - 30 hours of battery life - Viac

Žrebovanie bude po skončení dotazníkovej akcie. Tá trvá do nedele 5.12.2020 (23:59). Výhercov a výsledky prieskumu zverejníme na robime.it a našich sociálnych médiach.

Ďakujeme za tvoj čas a názor. 
robime.it