Anket başlığını atla
Turkish

BCI Büyük Çiftlik Sempozyumu Kayıt Formu

BCI Büyük Çiftlik Sempozyumu Kayıtları

BCI, büyük ölçekli pamuk yetiştiricileri ve ortakları, daha dayanıklı tarım sistemleri oluşturmaya yönelik yaklaşımları sanal olarak birbirine bağlamak ve karşılaştırmak için. Entegre zararlı yönetimi stratejileri geliştirmeye, çok tehlikeli zirai ilaç alternatifleri keşfetmeye ve biyoçeşitliliği geliştirmeye odaklanarak, farklı ülkelerden konuşmacılar başarılarını ve zorluklarını sizlere aktaracaklar..

Toplantı Tarihi — 11 Ağustos 2021 Çarşamba, çevrimiçi olarak 14:00-16:00 UTC, Türkiye saati ile 17:00 – 19:00 arası

Bu, ilk Büyük Çiftlik Sempozyumu ve biz bir grup olarak buluşmayı ve bağlantı kurmak için devam eden fırsatlar için seçenekleri keşfetmeyi dört gözle bekliyoruz. Kayıt sırasında alınan talep sayısına bağlı olarak, mümkün olduğunca çok dilde tercüme sağlayacağız. Lütfen ön kayıt yaptırdığınızdan emin olun ve tercihinizi bize bildirin. Ancak, tüm dillerin kapsanacağını garanti edemeyiz.

1. İletişim bilgileri
Bu soru için geçerli bir e-posta adresi gerekiyor.
2. Alınan talep sayısına bağlı olarak mümkün olduğu kadar çok dilde tercüme sunmaya çalışıyoruz. Ne yazık ki, tüm dillerin kapsanacağını garanti edemeyiz. Tercih ettiğiniz dil nedir? Lütfen geçerli olduğu kadar seçin.
3. Tercümanlık tercih ettiğiniz dilde mevcut değilse, katılımınız için İngilizce kabul edilebilir bir alternatif olur mu?