Skip survey header

kwestionariusz

informacje

Witaj w kwestionariuszu misjonarza, który jest pierwszym krokiem w procesie samooceny. Ten kwestionarusz jest zaprojektowany tak, by pomóc ci odkryć swój potencjał jako osoby, która chce założyć kościół. Kwestionariusz pomoże ci porównać samego siebie z innymi osobami, które odniosły sukces w zakładaniu kosciołów. Porównanie będzie dotyczyło 4 głównych dziedzin:
     1) Powołanie
     2) Charakter
     3) Chemia
     4) Kompetencje.
Żadne narzędzie nie jest w 100% doksonałe. Ludzie są zbyt skomplikowani, by tak było. Dlatego używamy wielu narzędzi by stworzyć jak najpełniejszy obraz. Formularz samooceny jest pierwszym krokiem w procesie tworzenia takiego obrazu, by odkryć twoje trendy i wzory w twoim własnym profilu zakładania kosciołów w celu oceny twojego potencjału jako misjonarza.
Istnieją dwa zagrożenia związane z narzędziami do samooceny. Po pierwsze ludzie nie znają samych siebie. Mamy nadzieję, że poprzez zadanie serii pytań zmuszających cię do refleksji, ten formularz poprowadzi cię do głebokich rozważań o misji zakładania kościołów. Dlatego powinieneś z modlitwą i pełnym zaangażowaniem przejść przez proces samooceny. Powinieneś również skonsultować poprawność twojej samooceny ze swoim współmałżonkiem, pastorem oraz zaufanym doradcą. Po drugie, ludzie nie są do końca ze sobą szczerzy. Obawiają się, że jeśli ocenią się zbyt nisko, to wpłynie to negatywnie na ocenę ich predyspozycji. Ponieważ ten formulaż jest zaprojektowany przede wszystkim po to, by pomóc ci rozpoznać twoj własny potencjał jako zakładającego koscioły, możesz czuć się całkowicie wolny do tego by być absolutnie szczerym w swoich przemyśleniach. Nie ma nic bardziej bolesnego od usługiwania w miejscu gdzie musisz ciągle działać w czymś co odbiega od twojego obdarowania. Wierzymy, że każdy może być częścią procesu zakładania kościoła, ale nie każdy może być "Liderem Założycielem". Istnieje więc ogromna radość i spełnienie w byciu misjonarzem, który jest na odpowiednim miejscu w odpowiedniej służbie. Część tego formularza jest oparta na doświadczeniu w służbie. Nie zniechęcaj się z tego powodu. Oznacza to, że są takie dzidziny, w których będziesz musiał się rozwijać. Być może jesteś osobą, która nadal studiuje, lub jesteś osobą zajmującą się biznesem i nie posiadasz formalnego wykształcenia teologicznego. To wcale nie oznacza, że nie możesz być misjonarzem. Kiedy wypełnisz formularz, otrzymasz raport na email, który wpiszesz poniżej. Jeśli wiesz już, że w ciągu najbliższego miesiąca będziesz miał wywiad analizy predyspozycji powinieneś wypełnić również Kwetionariusz przygotwowaczy do wywiadu. Znajdziesz do niego link na końcu tego formularza