Skip survey header

Assessment questionary (Eesti - Estonian v03) - LIVE 1 Feb2017

Info

Tere tulemast rajaja profiili inventuurile, mis on esimene osa enesehinnangu protsessist. See inventuur on loodud selleks, et aidata sul avastada oma potentsiaali koguduserajajana. Selles me palume sul võrrelda end efektiivsete koguduserajajatega neljas suures valdkonnas:
  1. Kutse
  2. Iseloom
  3. Keemia
  4. Kompetentsid

Ükski vahend ei ole 100% täpne. Inimesed on selleks liiga keerulised. Sellepärast kasutame mitmeid vahendeid, et kokku panna täpseim kuvand. See enesehinnang on esimene samm laiaulatuslikust protsessist, mille tulemuseks näeme trende ja mustreid sinu koguduse rajamise profiilis ja teeb kindlaks sinu potentsiaali koguduse rajajana.
Enesehindamise vahenditel on kaks ohtu. Esiteks, inimesed ei tunne ennast piisavalt. Loodetavasti küsides mitmeid peegeldavaid küsimusi, aitab see inventuur sul mõelda sügavamalt koguduse rajamise töö peale. Seega tuleks see enesehindamise protsess läbi teha palvetades ja hoolikalt mõeldes. Ühtlasi võiksid enesehinnangu täpsust kontrollida lasta oma abikaasal, pastoril ja usaldusväärsetel nõustajatel.
 
Teiseks, inimesed pole iseendaga ausad. Nad kardavad, et kui hindavad ennast liiga madalalt, mõjutab see nende võimalusi negatiivselt. Kuna see inventuur on eelkõige kujundatud nii, et see aitaks sul märgata iseenda koguduse rajamise potentsiaali, võid olla vabalt täiesti aus oma vastustes.
 
Pole midagi valusamat kui teenida kohas, kus sul tuleb pidevalt tegutseda väljaspool oma ande. Me usume, et kõik saavad olla osa koguduse rajamisest, aga mitte kõik ei ole juhid. See rajaja on rõõmus ja viljakas, kes on oma õigel kohal selles töökeskkonnas.

Osa sellest enesehindamisest põhineb kogemustel. Ära heitu sellest. See tähendab, et on valdkondi, kus sul tuleb veel kasvada. Võibolla sa õpid veel või oled äriinimene ilma igasuguse teoloogilise hariduseta, see ei tähenda, et sa ei võiks olla koguduse rajaja.

Kui sa oled selle inventuuri läbinud, saadetakse su tulemused registreerimisel märgitud emailile. Kui sa juba tead, et järgmiste kuude jooksul tehakse sinuga hindav intervjuu, pead täitma ka järgneva: 
"Koguduse rajaja kandidaadi eel-hinnangu intervjuu küsimustik"
Sa leiad lingi küsimustikule Rajaja profiili inventuuri lõpust.